tel.: 781 835 126

O nas

Świerk choinki

Historia naszej działalności zaczęła sie od ukończona przez właściciela Szkoły Leśnej w Tucholi w 1982r. Następnie zdobyte przez lata doświadczenie i wiedza z zakresu uprawy i pielęgnacji drzewek pozwoliły nam założyć w 2004 r. pierwszą plantację choinek na powierzchni 5ha. W kolejnych latach wprowadzono nowe odmiany, powiększył się areał gospodarstwa, a także grono zadowolonych klientów.

Nasze plantacje słyną z drzew wysokiej jakości i konkurencyjnych cen.

Dysponujemy maszynami umożliwiającymi zapakowanie drzewek na palety i przewiezienie ich na plac, by klient mógł odebrać drzewka na paletach bądź luzem.

Posiadamy profesjonalne maszyny dzięki czemu nasze drzewka są starannie pielęgnowane od chwili posadzenia, nawożone, formowane, oczyszczane z chwastów i szkodników by do odbiorcy trafiły drzewka najwyższej jakości o pięknej barwie i równomiernym kształcie.

Uprawy prowadzimy na ponad 100 ha powierzchni. Z roku na rok nasze plantacje powiększają się. Do dyspozycji mamy około miliona drzewek różnych gatunków. Jesteśmy jednym z większych producentów żywych choinek w Polsce.

Dzięki corocznym nasadzeniom , na naszych plantacjach w Polsce północno wschodniej posiadamy drzewka w różnych stadiach rozwoju. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość drzew, dlatego jesteśmy przygotowani na długoterminową współpracę, wielu klientów współpracuje z nami od lat. Przez lata zdobyliśmy różnych klientów: przedsiębiorstwa, kwiaciarnie, osoby prywatne, hurtownie, centra ogrodnicze i wiele innych..

Nasze drzewka trafiają do wielu krajów Europy zachodniej jak i Europy wschodniej.

Chętnie doradzamy i odpowiadamy na każde pytanie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, doradzamy przy wyborze drzew, jesteśmy obecni przy znaczeniu.

W swojej ofercie posiadamy drzewka cięte i kopane. Kopiemy od 40cm do 1m w wysokiej jakości donice. Drzewka tniemy do 3 metrów i pakujemy w siatkę.

Nasze drzewka są formowane, przez co są najlepszej jakości (gęste i kształtne), a ceny najniższe na rynku. Dla hurtowników ceny ustalane są tak by hurtownik osiągnął max zysku. Ceny ustalane są indywidualnie, zależą od: rodzaju, klasy, rozmiaru drzewka, liczby zamówionych drzewek oraz świadczonych usług dodatkowych.

Plantacje położone są w okolicach miasta Morąg. Największa znajduje się w miejscowości Łączno. Przed wizytą na naszych plantacjach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 

Przed wizytą na naszych plantacjach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

+48 781 835 126 | wieslawlosiak@wp.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.Copyright © Świerk-Choinki 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.