tel.: 781 835 126

O nas

Plantacja choinek Świerk-choinki.pl

Historia plantacji choinek oraz szkółki iglaków świerk-choinki.pl zaczęła sie od ukończona przez właściciela Szkoły Leśnej w Tucholi w 1982r. Następnie zdobyte przez lata doświadczenie i wiedza z zakresu uprawy i pielęgnacji drzewek pozwoliły nam założyć 20 lat temu pierwszą plantację choinek na powierzchni 5ha. W kolejnych latach wprowadzono nowe odmiany, powiększył się areał gospodarstwa, a także grono zadowolonych klientów.

Nasze szkółki iglaków słyną z wysokiej jakości i konkurencyjnych cen.

Dysponujemy maszynami umożliwiającymi zapakowanie choinek na palety i przewiezienie ich na plac, by klient mógł odebrać drzewka na paletach bądź luzem.

Posiadamy profesjonalne maszyny dzięki czemu nasze szkółki iglaków są starannie pielęgnowane od chwili posadzenia, nawożone, formowane, oczyszczane z chwastów i szkodników by do odbiorcy trafiły drzewka najwyższej jakości o pięknej barwie i równomiernym kształcie.


Szkółki choinek prowadzimy na ponad 100 ha powierzchni. Z roku na rok nasze plantacje świerków i jodeł powiększają się. Do dyspozycji mamy około miliona drzewek różnych gatunków. Jesteśmy jednym z większych producentów żywych choinek w Polsce.


Dzięki corocznym nasadzeniom , na naszej plantacji choinek w województwie warmińsko-mazurskim posiadamy drzewka w różnych stadiach rozwoju. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość choinek, dlatego jesteśmy przygotowani na długoterminową współpracę, wielu klientów współpracuje z nami od lat, są to: przedsiębiorstwa, kwiaciarnie, osoby prywatne, hurtownie, centra ogrodnicze i wiele innych. Nasze żywe choinki trafiają zarówno do odbiorców krajowych jak i do wielu krajów Europy.

Chętnie doradzamy i odpowiadamy na każde pytanie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, doradzamy przy wyborze iglaków, jesteśmy obecni przy znaczeniu choinek na plantacji.

plantacja świerka srebrnego

Prowadzimy sprzedaż choinek, która obejmuje choinki cięte i kopane. Drzewka kopane są od 40 do 130 cm. w wysokiej jakości donice. Choinki cięte do 3 metrów i są zapakowane w siatkę.


Nasze drzewka iglaste są formowane, przez co są najlepszej jakości (gęste i kształtne), a ceny najniższe na rynku.

Plantacje położone są w okolicach miasta Morąg. Największa znajduje się w miejscowości Łączno. Przed wizytą na naszych plantacjach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przed wizytą na naszych plantacjach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

+48 781 835 126 | wieslawlosiak@wp.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Copyright © Świerk-Choinki 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
  Administrator Danych, Polityka Prywatności.