tel.: 781 835 126

Nasze drzewa

Sprzedaż i uprawa żywych choinek – oferta

Sprzedażą i uprawą  żywych choinek zajmujemy się od 20 lat. Nasze plantacje choinek słyną z drzew wysokiej jakości i konkurencyjnych cen. Główny obszar naszej działalności to produkcja choinek i drzewek ozdobnych (iglaków).

Drzewka iglaste, cięte i kopane

Jako producent żywych choinek posiadamy w swojej ofercie zdrowe i kształtne choinki:

Szkółka iglaków w okresie wiosennym zajmuje się kopaniem drzewek do nasadzeń, natomiast przed świętami Bożego Narodzenia kopaniem choinek w doniczki lub cięciem i pakowaniem w siatkę. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną choinek.

Sprzedajemy swoje produkty na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Choinki klasyfikowane są według różnych klas jakości o wysokości od 40 cm do 300 cm.

Chętnie służymy radą, umożliwiamy oznaczenie żywych choinek rosnących na naszych szkółkach iglaków. Posiadamy maszyny umożliwiające zapakowanie drzewek na palety.

 Nasze plantacje i szkółki iglaków obejmują obszar ponad 100 ha i cały czas są systematycznie powiększane, położone są w malowniczym i zdrowym obszarze lasów i jezior w województwie warmińsko-mazurskim. Posiadamy zdrowe sadzonki sprowadzany od najlepszych duńskich i niemieckich dostawców. Dzięki profesjonalnym maszynom nasze choinki są starannie pielęgnowane od chwili posadzenia, nawożone, formowane, oczyszczane z chwastów i szkodników by do odbiorcy trafiły drzewka najwyższej jakości o pięknej barwie i równomiernym kształcie.

Przed wizytą na naszych plantacjach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

+48 781 835 126 | wieslawlosiak@wp.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Copyright © Świerk-Choinki 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
  Administrator Danych, Polityka Prywatności.