tel.: 781 835 126

Jodła kaukaska

jodła kaukaska

Jodła kaukaska, inaczej jodła Nordmanna (Abies nordmanniana) należy do rodziny sosnowatych. Występuje w Zachodniej Azji na Kaukazie (Rosja, Turcja, Gruzja, Azerbejdżan).

W środowisku naturalnym osiąga około 20-30 m wysokości, w ogrodach jej wysokość zwykle nie przekracza 10 m. Tempo wzrostu jodły kaukaskiej jest dość wolne, jej wysokość po 10 latach wynosi około 3 m. Ze względu na swój symetryczny pokrój jest jednym z najpopularniejszych drzewek bożonarodzeniowych.

powrót
Przed wizytą na naszych plantacjach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

+48 781 835 126 | wieslawlosiak@wp.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Copyright © Świerk-Choinki 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
  Administrator Danych, Polityka Prywatności.