tel.: 781 835 126

Jodła koreańska

Jodła koreańska (Abies koreana) – należy do rodziny sosnowatych, pochodzi z górzystych terenów Półwyspu Koreańskiego (od 1000 do 1900 m). Lubi gleby żyzne, umiarkowanie wilgotne, drzewo rośnie dość wolno, po 30 latach uprawy osiąga około 5-6 m wysokości. Jodła koreańska świetnie sprawdza się jako roślina ozdobna, ma stożkowaty kształt i przepiękne szyszki w kolorze fioletowo – niebieskim. Dzięki odporności na mróz efektownie prezentuje się przez cały rok.

powrót
Przed wizytą na naszych plantacjach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

+48 781 835 126 | wieslawlosiak@wp.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Copyright © Świerk-Choinki 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
  Administrator Danych, Polityka Prywatności.