tel.: 781 835 126

Świerk serbski

świerk serbski

Świerk serbski (Picea omorika) – gatunek drzewa z rodziny sosnowatych. Występuje na górzystych terenach Serbii i Bośni, w Polsce uprawiamy go jako gatunek ozdobny. Świerk serbski jest mrozoodporny, bardzo dobrze znosi suszę i zanieczyszczenie powietrza. Ze względu na dużą wytrzymałość na niekorzystne warunki często sadzimy go w parkach i ogrodach jako roślinę ozdobną. Świerk serbski rośnie nawet do metra rocznie i jest najszybciej rosnącym gatunkiem świerka.

powrót
Przed wizytą na naszych plantacjach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

+48 781 835 126 | wieslawlosiak@wp.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Copyright © Świerk-Choinki 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
  Administrator Danych, Polityka Prywatności.