tel.: 781 835 126

Świerk pospolity

Świerk pospolity (Picea abies) – Osiąga wysokość 40–50 m, jest to jedyny gatunek świerka występujący naturalnie w Polsce. Świerk ten najczęściej spotykamy na terenach polski północno-wschodniej, na południu i w górach. Świerki te najczęściej wykorzystujemy jako roślinę ozdobną, bardzo często sadzimy w parkach i ogrodach, drzewko nie boi się strzyżenia, dzięki czemu wykorzystujemy go jako żywopłot. Świerk zwykły jest jednym z najpopularniejszych drzewek bożonarodzeniowych.

powrót
Przed wizytą na naszych plantacjach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

+48 781 835 126 | wieslawlosiak@wp.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Copyright © Świerk-Choinki 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
  Administrator Danych, Polityka Prywatności.