tel.: 781 835 126

Świerk srebrny (kłujący)

Świerk srebrny (kłujący) (Picea pungens) – gatunek drzewa z rodziny sosnowatych. W naszych warunkach klimatycznych zazwyczaj nie przekracza 20 m. Odmiana ta jest bardzo podobna do świerka pospolitego, ale różniący się barwą igieł, które mają kolor srebrny. Świerk srebrny sprawdza się jako żywopłot, chroni przed wiatrem i nasłonecznieniem. Świerk kłujący świetnie nadaje się na choinki bożonarodzeniowe.

powrót
Przed wizytą na naszych plantacjach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

+48 781 835 126 | wieslawlosiak@wp.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Copyright © Świerk-Choinki 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
  Administrator Danych, Polityka Prywatności.