tel.: 781 835 126

Nasze drzewa

Produkcją choinek zajmujemy się od 2004 roku. Nasze plantacje słyną z drzew wysokiej jakości i konkurencyjnych cen. Główny obszar naszej działalności to produkcja świerka srebrnego. Posiadamy również świerk pospolity, jodłę kaukaską, jodłę koreańską i świerk serbski. Szkółka w okresie wiosennym zajmuje się kopaniem drzewek w donice bądź jutę, natomiast przed świętami Bożego Narodzenia kopaniem lub cięciem i pakowaniem w siatkę. Nasza oferta skierowana jest do odbiorców hurtowych jak i detalicznych.

Sprzedajemy swoje produkty na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Drzewka klasyfikowane są według różnych klas jakości o wysokości od 40 cm do 250 cm. Dbamy o każdego klienta, doradzamy i dajemy możliwość zaznaczenia drzewek na naszych powierzchniach. Dysponujemy maszynami umożliwiającymi zapakowanie drzewek na palety i przewiezienie ich na plac, by klient mógł odebrać drzewka na paletach bądź luzem.

Doświadczenie i wiedzę z zakresu uprawy i pielęgnacji iglaków zdobywaliśmy od 1999r. w kraju i za granicą. Nasze plantacje obejmują obszar ponad 100 ha i cały czas są systematycznie powiększane. Plantacje położone są w malowniczym i zdrowym obszarze lasów i jezior w województwie warmińsko-mazurskim. Materiał szkółkarski sprowadzamy od duńskich i niemieckich dostawców. Posiadamy profesjonalne maszyny dzięki czemu nasze drzewka są starannie pielęgnowane od chwili posadzenia, nawożone, formowane, oczyszczane z chwastów i szkodników by do odbiorcy trafiły drzewka najwyższej jakości o pięknej barwie i równomiernym kształcie.

Znajdujemy się na terenie powiatu ostródzkiego w województwie warmińsko-mazurskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przed wizytą na naszych plantacjach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Kontakt

+48 781 835 126 | wieslawlosiak@wp.pl




Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.



Copyright © Świerk-Choinki 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.